רשתות צל

רשתות צל איכותיות, אלפי התקנות, עמידה בתקנים מחמירים ותקני בטיחות. שירות ותמיכה יוצאים מהכלל!

פתרונות הצללה למוסדות ועסקים

רשתות צל

מזג האוויר הישראלי הוא חם ושמשי במהלך השנה, כך שהשהייה בחוץ עשויה להיות חוויה לא נעימה כללית. רשתות צל הן פתרון איכותי ונוח עבור הציבור הישראלי, כך שאנשים רבים יכולים לקבל מידע על פתרון זה. אז מה זה בכלל רשתות צל? למי הן מיועדות? מהם היתרונות של רשתות הצל על פתרונות הצללה אחרים?

מה זה רשתות צל

"רשתות צל" הן שם כוללות ליריעות הצללה הנמצאות מעל האזור בו אנו רוצים שיהיה צל. את יריעות הצל ניתן להשיג למצוא במגוון סגנונות וגדלים, להתאמה מרבית לצורכי הלקוח. הרשתות נתלות קרובות באמצעות חבלים אשר מושחלים בטבעות מתכת בקצות היריעה. רוב הרשתות עשויות חומר הקרוי "פוליפרופילן" – פלסטיק יציב ועמיד המחזיק מעמד זמן רב גם בתנאי קשים.

שימושים השונים ברשתות

ניתן למצוא את הרשתות במקומות שונים ובשימושים שונים:

הצלת בריכות שחיה –  ניתן למצוא  רשתות צל מעל בריכות. רשת צל מעל בריכה יוצרת שילוב מדויק של הצללה המאפשרת למתרחצים להנות במים מבלי להישרף מהשמש הישירה. בנוסף, ניתן להסיר את רשת הצל בחורף, כאשר הבריכה אינה פעילה.

גני ילדים – ילדים אוהבים לשחק ולהשתולל בחוץ, וחשוב לשמור על העור שלהם. פריסת רשתות בחצר המשחקים של גן הילדים, מאפשרת להם מקום משחק מוגן ומוצל. רמת ההצללה יכולה להשתנות לכן, המומחים שלנו יכולים להתאים את הרשת המושלמת עבור גן הילדים שלכם.

הצלת גני שעשועיםבדומה לגני ילדים, גם בגני שעשועים ישנו ביקוש רב לפריסות רשתות הצללה לשמירה על הילדים המשחקים בגן. חשוב לזכור שילדים מבלים זמן רב בכל יום בגן השעשועים, וחשוב להגן עליהם מקרינת השמש הישירה.

הצלת בתי ספר – פריסת רשתות הצללה בבתי הספר מאפשרת לילדים לשחק בבטחה בכל עונת הקיץ הלוהטת. את רשתות הצל ניתן לקפל בצורה קלה ומהירה, כך שבעונת החורף הן מאוחסנות ובעונת הקיץ הן נפרשות.

מהם היתרונות ברשתות צל

  • פריסה – רשתות צל הן פתרון הצללה נוח ופשוט לשימוש – הפריסה נעשית במהירות ובקלות, וניתן להוריד את הרשת בתחילת החורף, ולהחזירה בתחילת הקיץ ללא צורך בהתקנה מורכבת או במכשירים מיוחדים.
  • הצללה חלקית – מנעד ההצללה הרחב מאפשר שימוש מדויק במקרים מסוימים בניגוד להצללה קבועה כמו פרגולה או קירוי פח. רשת צל יכולה לשמש למשל במקומות עם צמחים הדורשים הצללה חלקית, או בריכות בהן אנו מעוניינים בצל חלקי בלבד.
  • התאמה – את יריעת הצל ניתן לחתוך בצורה קלה, כך שניתן להתאים אותם בצורה מושלמת למידות הצל המבוקשות.
  • מחיר – יריעות הצל הן פתרון הצללה זול מאד בהשוואה לאפשרויות ההצללה האחרות.

רשתות צל הן פתרון איכותי, חסכוני ויעיל, ליצירת משטחי הצללה מותאמים אישית. אצלנו בסככות טליה אפשר למצוא מגוון רחב של רשתות בהתאמה אישית בכל צורה ובכל גודל. אנו מקפידים על שימוש ברשתות איכותיות ומידות, המחזיקות גם מעמד לשנים רבות בתנאי מזג אוויר קשים. צוות שלנו נבחר בקפידה, ואנו מקפידים שירות ברמה הגבוהה ביותר, בקשר עם תצאו מרוצים. יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לרשותכם.

 

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?

צור קשר

מלא את הטופס כדי ליצור איתנו קשר במהירות עכשיו

סככות טליה בע"מ

אנו מבצעים מספר רב של
פרויקטים במקביל.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות שונות המותאמות לצרכי הלקוח תוך התחשבות במצב בשטח.

גלריית העבודות שלנו

מאמרים נבחרים

הצללות לגינה

קירוי מגרשים וחניונים

כשמדברים על קירוי מגרשים וחניונים מתייחסים להתקנת מבנים מקורים מעל מרחבים פתוחים כגון מגרשי חניה או אזורי פנאי. קירוי מגרשים וחניונים משמש להגנה מפני מזג

קרא עוד »

סוככים חשמליים

בעידן שבו הטכנולוגיה משתלבת בכל תחום של חיינו, לא מפתיע שגם בתחום ההצללה אנו חווים מהפך. דוגמא לכך היא סוככים חשמליים המספקים פתרון חכם ונוח

קרא עוד »