רשתות הצללה

במדינה שלנו יש מזג אוויר קיצי במיוחד, כמו כן רבים מימות השנה חמים מאוד וגם לוהטים. בימים אלה רוב התושבים מחפשים איזורים ציבוריים נעימים בהם ניתן לשבת ולבלות לאורך כל שעוץ היום. רשת הצללה היא כיסוי העשוי לרוב מחוטי פוליאתילן הנעשים בצפיפות גבוהה על מנת להגן מפני קרני השמש וקרני ה-UV. הרשתות מספקות צל ומוצבות בדרך כלל באזורים ציבוריים כמו גינות, גני שעשועים, פארקים, מתחמי ספורט ועוד…

תהליך העבודה איתנו:

ייעוץ חינם

משאירים פניה או מתקשרים אלינו ומקבלים ייעוץ מקצועי ללא עלות

מדידות

הצוות שלנו מגיעים אליכם, בוחנים את תנאי השטח ולוקחים מידות לביצוע העבודה.

ביצוע עבודה

אנו מגיעים לשטח, מבצעים את עבודות התשתית והתקנה תוך הקפדה על תנאי בטיחות והתקנים מחמירים.

מסירת פרויקט בזמן

הצגת הפרויקט לשביעות רצונו של הלקוח ובהתאם למועד מסירה שהובטח.

מבין לקוחותינו:

מעוניינים?

מוצרי הצללה נוספים:

רשתות הצללה

 

 

היתרונות של רשתות ההצללה

רשתות הצללה הן הפתרון המוצלח ביותר אל מול קרני השמש המזיקות. הן מספקות הגנה מוצלחת מאוד, חסכוניות בעלות כספית ובשטח, יעילות ופשוטות להתקנה. בעזרתן ישנה מבנה נעימה במתחם אותו היא מגדרת לאורך כל השנה. גם בימי הקיץ הלוהטים וגם בימי החורף הקרים אין חסימה מוחלטת של האור הזה מתחם בעל רשת הצללה הוא מתחם מואר תמיד. בנוסף, הרשת מספקת מעבר חופשי לאוויר ואינה גישה לא לנוע ולאוורר את יושבי המתחם. התקנת הרשת אינה מצריכה תשתיות מורכבות או בנייה מסובכת ולמרות היא מסוגלת לכסות שטחים שטחים. מלבד יתרונותיה של הרשת מול השמש החמה היא גם מספקת הגנה ממפגעים שונים כמו לכלוך של עצים או חיות.

 

שימושים שונים של הרשת

מציע לחשיבותה של הצללה של שטחים שונים צברה תאוצה עובד. אם בעבר לא היינו מודעים להשלכות של השארת ציוד חשוף לשמש ואף חשיפה ממושכת של בני לשמש לא נתפסה כדבר שלילי, ההשלכות הקשות לאירוע אלו התגלו לאחרונה. רשתות ההצללה תופסות מקום יותר ואפשרויות והופכות להיות חלק מהותי מהנוף הציבורי. כיום ישנו שימוש ברשתות גם בתעשיית החקלאות בה משתמשים על מנת להגן על גידולי השדה נגד נזקי השמש, הרוח, הברד ואף של בעלי החיים. גם בתעשיית החיסכון ברשתות תופס תאוצה יותר. מעל רפתות, דירים, לולים ואורוות פורסים את הרשת, מקלים על החיות וחוסכים בעלויות קירור. אפילו בבתים פרטיים ישנו יותר שימוש ברשת ההצללה המספקת חסכון באנרגיה היוצר חסכון כספי גדול בטווח הרחוק.

 

קצת עלינו..

"סככות טליה" היא חברה מנוסה ועתירת ידע הספקת פתרונות הצללה ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על בטיחות. לחברה רקורד מצוין של יותר משלושה מאות לקוחות מרוצים. הנכם ליצור עמנו קשר דרך אתר אינטרנט או באמצעות מספר טלפון 086198888.

דילוג לתוכן