פתרונות הצללה מתקדמים, אלפי התקנות, עמידה בתקנים מחמירים ותקני בטיחות. שירות ותמיכה יוצאים מהכלל!פתרונות הצללה למוסדות ועסקים
פתרונות הצללה לפרטיים

מוצרים מובילים

פתרונות הצללה

השמש הישראלית החזקה מחייבת שימוש בהצללה כמעט בכל מקום פתוח. לשם כך, ריכזנו עבורכם מספר פתרונות הצללה המתאימים הן לעסקים ומוסדות, והן ללקוחות פרטיים. המגוון הרחב של פתרונות ההצללה שקיימים כיום בשוק מאפשר התאמה מרבית לכל צורך שהוא. הפתרונות שאנו מציעים מגנים מפני השמש, אך לא רק, לעיתים ההגנה תהא אפקטיבית גם מפני גשמים.

 

פתרונות הצללה לעסקים ומוסדות

עסקים ומוסדות רבים כמו בתי קפה, גני שעשועים, מלונות, בתי ספר וכדומה, זקוקים להצללה עבור שימוש מיטבי בשטח הפתוח שברשותו. לשם כך, אנו מספקים מגוון רחב של סוגי הצללות העונים על הצרכים השונים של כל לקוח. כל פרויקט שכזה כולל גם כמובן תכנון והתאמה אישית באמצעות מיטב המומחים שבשורותינו, זאת על מנת לספק את הפתרון הטוב ביותר.

 

פתרונות הצללה ללקוחות פרטיים

גם לקוחות פרטיים יוכלו למצוא מענה בחברתנו. אנו מתמחים בתכנון ויישום של כל סוגי ההצלות בשטחים פרטיים כמו: הצללה לבריכה, הצללת מרפסת רחת ידיים, גינה גדולה טרסות ועוד. כל פתרון יינתן תוך מתן דגש למאפיינים הייחודיים של כל שטח. הצללת שטחים פרטיים עשויה להיות מורכבת יותר לאור המגוון הרחב והתנאים השונים של כל מקום, שאינם דומים לקודמיו. אולם, אנשי המקצוע שלנו הינם מהטובים בתחום וידעו להתאים עבורכם את פתרון ההצללה הנכון והפרקטי ביותר.

 

היתרונות של הצללה

הצללה הינה חשובה ביותר בכל שטח פתוח מכל סוג, וזאת על מנת להגן על המשתמשים מפני השמש הקופחת או מפני גשם. כל פרויקט שלנו מבוצע על הצד הטוב ביותר וכולל תכנון לפרטי פרטים, ביצוע הדמיה, תכנון הנדסי ואדריכלי, בניית שלד מותאם והתקנת המערכת כולה. כל זאת יבוצע מבלי להתפשר על האסתטיות של החלל ומבלי לפגוע בעיצוב המקום, ואולי אף לשדרגו.

חשוב להדגיש שכל פתרונות ההצללה המסופקים על ידינו עומדים בכל התקנים הבטיחותיים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר.

 

פתרונות הצללה מבית סככות טליה

סככות טליה בע"מ הינה חברה מקצועית ביותר בעלת ניסיון רב שנים בכל הנוגע לתחום ההצללה. אנשי המקצוע שעובדים איתנו הינם הטובים ביותר, זאת לצד מתן שירות הגון וליווי אישי בלתי מתפשר מתחילת התהליך ועד לסופו. בין לקוחותינו נמנים ארגונים רבים כמו עיריות, מוסדות חינוך, משרד הביטחון ועוד, וכן לקוחות פרטיים רבים.

בין המוצרים הרבים שאנו מציעים: הצללות לגינה, ממברנות, סגירות חורף, קשתות, שמשיות מפרשים ועוד פתרונות רבים אשר יותאמו עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו האישיים ולמבנה השטח שברשותו.

לכן, אל תהססו וצרו קשר איתנו קשר עוד היום לקבלת פתרון הצללה מהיר, יעיך ולטווח ארוך.

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?
ייעוץ חינם

משאירים פניה או מתקשרים אלינו ומקבלים ייעוץ מקצועי ללא עלות


מדידות

הצוות שלנו מגיעים אליכם, בוחנים את תנאי השטח ולוקחים מידות לביצוע העבודה.


ביצוע עבודה

אנו מגיעים לשטח, מבצעים את עבודות התשתית והתקנה תוך הקפדה על תנאי בטיחות והתקנים מחמירים.


מסירת פרויקט בזמן

הצגת הפרויקט לשביעות רצונו של הלקוח ובהתאם למועד מסירה שהובטח.

צור קשר

מלא את הטופס כדי ליצור איתנו קשר במהירות עכשיו

סככות טליה בע"מ

אנו מבצעים מספר רב של
פרויקטים במקביל.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות שונות המותאמות לצרכי הלקוח תוך התחשבות במצב בשטח.


צפו בפרויקטים שלנו

גלריית העבודות שלנו
מאמרים נבחרים