סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום

מעוניינים להתקין סגירת חורף? מחפשים פתרון איכותי?

סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום היא הפתרון היעיל ביותר להשקעה לטווח הארוך. חומר האלומיניום מספק לכם עמידות רבה כנגד רטיבות, עובש וחלודה. את סגירת החורף ניתן להוסיף למתקן קיים כמו פרגולה ולהתאים אותה לצרכים שלכם. הסגירה יכולה להיות גם עבור מרפסת, חצר או גינה. ההתאמה מתבצעת לאחר מפגש ראשוני אצלכם במבנה על מנת להתאים את המתקן לצרכים שלכם. כל חומרי הגלם חייבים לעמוד בתקנות מחמירות ביותר על פי מכון התקנים הישראלי. 

סגירות חורף לפרגולה – יתרונות

סגירות חורף לפרגולה מגיעה עם יתרונות רבים ורלוונטיים הן למבנים וחצרות במקומות ציבוריים, פרטיים או עסקיים. היא קודם כל מונעת כניסה של מי גשמים ורוחות והיא יכולה להיות רלוונטית גם בימים הקרים ביותר של השנה. אם יש לכם בית עסק ואתם רוצים להגדיל את שטח הארחה שלכם לתקופת החורף, זהו הפתרון היעיל ביותר שיש לכם היום. ניתן לבצע את הסגירה על מתקן פרגולה קיים בהתאם לצרכים שלכם והעיצוב הרצוי לכם. אתם למעשה יוצרים שטח חדש בצורה קלה ונוחה ללא עלויות גבוהות של התקנת סגירה קבועה. באמצעות יריעות PVC, אתם מקבלים פתרון הניתן לקיפול בימי הקיץ החמים וניתנים לסגירה בקלות בימי החורף הקרים.

מה המחיר של סגירת חורף?

המחיר של סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום תלוי במידה רבה בסוג הסגירה שבחרתם. התמחור תלוי בשטח והוא נקבע על פי מ"ר. המחיר מתחיל בכמה מאות שקלים לכל מ"ר. הפרגולה שלכם יכולה להיות רלוונטית גם בימי החורף הקרים ביותר רק באמצעות סגירה איכותית ויעילה. אנחנו בחברת סככות טליה בע"מ מספקים לכם את הפתרון היעיל ביותר לסגירת חורף ומציעים לכם את המחיר המשתלם בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. ניתן להתאים את סוג הסגירה לעיצוב הקיים של החצר או הגינה ואף להוסיף לו כיתוב, הדפסות וכל דבר הרלוונטי לבית העסק שלכם.

סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום

לתיאום פגישה עם הצוות שלנו בנוגע להתקנת סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בחברת סככות טליה בע"מ נתאם איתכם פגישה כבר לימים הקרובים ונוכל להתחיל לתכנן את המתקן בהתאמה מדויקת לגודל הפרגולה, לשטח ולמטרות שלכם מבחינת הסגירה.

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?

דילוג לתוכן