סגירת חורף לעסקים

רוצים לנצל בחורף את שטח החצר או המרפסת של העסק?

ניצול שטחי בית העסק שלכם בצורה יעילה דורש גם הכנה נכונה של השטח לתקופת החורף. למרות שהחורף בישראל נחשב לקצר יחסית, אילו חודשים אשר יכולים לפגוע באפשרות שלכם להכיל יותר אנשים בבית העסק. לא משנה אם זה מסעדה, בית קפה או אפילו חנות עם חצר או מרפסת, סגירת חורף לעסקים תעניק לכם יתרונות רבים לחודשי החורף ותאפשר לכם לנצל את חלל בית העסק בכל חודשי השנה. אז איך בוחרים סגירה לחורף ולמי זה מתאים? הכל בהמשך המאמר.

היתרונות שלסגירת חורף מתקפלת

מבין סוגי סגירות החורף, אחד מהסוגים הנפוצים ביותר היא סגירת חורף מתקפלת. הסגירה הפשוטה ביותר הקיימת היום מהסוג הזה היא סגירה באמצעות יריעות העשויות מחומר PVC חזק במיוחד. חומר הגלם יכול להיות צבוע או שקוף על פי הבחירה שלכם. מכיוון שזו סגירה מתקפלת, היא רלוונטית גם למי שרוצה להשאיר את חלל המרפסת או החצר פתוחים בתקופות הנעימות יותר של השנה כמו תקופת הסתיו או האביב. ניתן להוסיף גם אלמנטים איכותיים יותר לסגירה עם קיפול נוח מאוד באמצעות סוכך מסך. הסוכך מסך יכול להגיע עם מנגנון פתיחה וסגירה מכני, או מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי נוח מאוד לשימוש ותפעול.

מה המחיר לסגירת החצר לחורף?

המחיר של סגירת חורף לעסקים, בין אם מדובר על מרפסת ובין אם מדובר על חצר, תלוי במידה רבה בסוג הסגירה הרצויה לכם וגודל המתקן. אנחנו בחברת סככות טליה בע"מ מציעים לכם את המחיר הטוב ביותר המותאם במדויק לשטח שלכם. הצוות שלנו יגיע עד אליכם ויתכנן עבורכם את המתקן בצורה מדויקת ומותאמת אישית. סגירת החורף שלנו יכולה להגיע בעיצובים שונים בהתאם לסגנון העיצובי האישי שלכם ולהתאים לכל סוגי בתי העסק, הן למבנים קבועים והן למבנים ארעיים.

סגירת חורף לעסקים במחיר מעולה!

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לשירותי סגירת חורף לעסקים? מחפשים סגירת חורף בעיצוב יוקרתי? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות הלקוחות המרוצים שלנו. אנחנו בחברת סככות טליה בע"מ מביאים איתנו ניסיון רב בהתקנה של סגירות חורף והתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. אנחנו משתמשים רק בחומרי גלם תקינים העומדים בכל התקנות של מכון התקנים הישראלי.

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?

דילוג לתוכן