סגירת חורף למרפסת

סגירת חורף למרפסת, אלפי התקנות, עמידה בתקנים מחמירים ותקני בטיחות. שירות ותמיכה יוצאים מהכלל!

פתרונות הצללה למוסדות ועסקים

ככל שהרוחות הקרירות של החורף מתקרבות, אנו מתחילים להרגיש את הצורך לסגור את המרפסות שלנו כדי להגן עליהן מתנאי מזג האוויר הקשים. סגירת חורף לא רק מגנה על המרפסות שלנו מגשם, רוחות וטמפרטורות קרות אלא גם יוצרת חלל נעים ונוח בתוך הבית.

סגירות חורף למרפסת – אילו סוגים קיימים?

סגירת חורף באמצעות מרקיזה – אחת השיטות הנפוצות ביותר לסגירת חורף למרפסת היא באמצעות שימוש בסוכך מרקיזה. אפשרות זו נפוצה במיוחד בבניינים רבי קומות שבהם מבני קבע אסורים לרוב. המרקיזה, הדומה למטריה בצורתה, ניתנת לפתיחה וסגירה בצורת רבע עיגול ומותקנת באמצעות זרועות אלומיניום כדי להקל על קיפול הסוכך. את פעולת הסגירה והפתיחה ניתן לעשות באופן ידני באמצעות חבל או באמצעות שלט חשמלי.
חשוב לציין כי בימים גשומים יש להשאיר את הסוכך פתוח על מנת לאפשר ניקוז מים ולמנוע עומס משקל יתר על הזרועות שעלול להוביל לקריסה.

סגירת חורף קבועה – עבור מקומות בהם נדרשת הצללה לאורך כל השנה או הגנה מפני גשם, סוכך קבוע הוא בחירה אידיאלית. בניגוד לסוככים המתקפלים, לא ניתן להזיז או לקפל את הסוככים הקבועים. בכדי ליצור הגנה מיטבית בסגירת חורף עם סוכך קבוע, ניתן להוסיף סגירות צד לאטימות מלאה.

סגירות צד אלו עשויות בד שמשונית המאפשר יצירת חלונות ודלתות, אפשרות זו מתאימה למרפסות גדולות יותר או פרגולות, בהן יש מקום רחב. ניתן לעצב את יריעות השמשונית בסגנון חלונות בלגיים, ולשלב סוגים שונים של סגירות כגון סגירת רוכסן, סגירת קשירה, סקוצ'ים או אפילו חלונות קבועים.

מהם היתרונות בסגירת חורף "קלה"

אין צורך באישור עירוני – בחירה בסוכך מרקיזה או סגירת חורף על בסיס שמשונית למרפסת מונעת את הצורך בקבלת היתר עירוני. בניגוד לסגירת מרפסת אלומיניום, הכרוכה בהליכים מורכבים והיתרים מהעירייה, סגירת חורף קלה נחשבת ל"מוצר זמני", החוסכת לכם זמן והתעסקות בירוקרטית.

חסכוני – סגירת מרפסת אלומיניום יכולה להיות תהליך יקר שלוקח זמן. מצד שני, סוכך מרקיזה למרפסת נותן מענה משתלם יותר. עם דרישות התקנה פשוטות יותר ועבודה פחות מורכבת, היא האופציה הנפוצה ומשתלמת לסגירת חורף.

התאמה – סגירת חורף קלה למרפסת מציעה את הגמישות על פי עונות השנה השונות. אם אתם אוהבים להנות מימי הקיץ החמים מומלץ להתקין גגון נגד גשם. רוב סגירות החורף עם סוכך מרקיזה ניתנות לפתיחה וסגירה בקלות, באופן ידני או חשמלי. זה מאפשר לכם לשלוט בסוכך לפי העדפות שלכם, מה שמאפשר להנות מהמרפסת בכל תנאי מזג האוויר שונים.

מעוניינים בסגירת חורף למרפסת? צרו איתנו קשר עוד היום! השאירו פרטים בטופס כאן למטה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלא את הטופס כדי ליצור איתנו קשר במהירות עכשיו

סככות טליה בע"מ

אנו מבצעים מספר רב של
פרויקטים במקביל.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות שונות המותאמות לצרכי הלקוח תוך התחשבות במצב בשטח.

גלריית העבודות שלנו

מאמרים נבחרים

הצללות לגינה

קירוי מגרשים וחניונים

כשמדברים על קירוי מגרשים וחניונים מתייחסים להתקנת מבנים מקורים מעל מרחבים פתוחים כגון מגרשי חניה או אזורי פנאי. קירוי מגרשים וחניונים משמש להגנה מפני מזג

קרא עוד »

סוככים חשמליים

בעידן שבו הטכנולוגיה משתלבת בכל תחום של חיינו, לא מפתיע שגם בתחום ההצללה אנו חווים מהפך. דוגמא לכך היא סוככים חשמליים המספקים פתרון חכם ונוח

קרא עוד »