הצללה בשיטת פגודה

מהי פגודה ואיך היא יעילה להצללה?

הצללה בשיטת פגודה היא פתרון יעיל במיוחד בכדי לספק צל לשטחים פתוחים, קטנים ובינוניים. המתקן עשוי מעמודי תמיכה העשויים מחומר אלומיניום איכותי וחזק ומרשת המותקנת על גבי עמודי התמיכה. ניתן לעצב את הרשת במגוון דרכים וליצור למעשה מתקן מרהיב ומיוחד לצרכים שלכם. את הפגודות אפשר למצוא היום כמעט בכל גן שעשועים ציבורי וחצרות במבנים ציבוריים ואף בפסטיבלים גדולים ברחבי העולם הנערכים בשטחים פתוחים. מלבד זאת, היא יכולה גם להתאים לבריכות שחייה ציבוריות או פרטיות ולספק את ההגנה היעילה מהשמש גם למי שרוחץ במי הבריכה.

היתרונות של פגודות הצללה לחצר

צורת הפרמידה של הפגודה נתנה לה את שמה ובשונה משאר המתקנים הקיימים היום להצללה, ההתקנה שלה אינה מורכבת. התחזוקה לטווח הארוך היא מינימלית מאוד מכיוון שיש כאן שימוש בחומרי אלומיניום חזקים במיוחד היכולים להתמודד עם פגעי מזג האוויר ועמידים כנגד רטיבות וחלודה. תכנון הפגודה גם כן יחסית פשוט וניתן להתאים אותו בקלות יחסית לצרכים שלכם. אין צורך בפעולות הנדסיות מורכבות ולכן זהו פתרון יעיל ונוח במיוחד עבור כל שטח פתוח.

המחיר של פגודות הצללה

הצללה בשיטת פגודה מתומחרת על פי השטח והעיצוב הנדרש לכם. ניתן להתאים את המתקן לצרכים שלכם ולספק לכם פתרון הצללה יעיל במחיר נוח. אנחנו בחברת סככות טליה בע"מ יכולים לייצר עבורכם פגודות עם עמודים עגולים או מרובעים באורך של מעל ל-7 מטר גובה ולספק לכם מבנה יפה, יוקרתי ומיוחד שיכול להחזיק לשנים רבות קדימה והכל במחיר הוגן ומשתלם. הצוות שלנו יגיע אליכם למבנה ויספק לכם את הפתרון הטוב ביותר להצללה עם התאמה מדויקת במידות ובעיצוב ומציאת פתרונות ייחודיים לתנאי שטח מורכבים. אם אתם עורכים פסטיבל, יריד או כנס הנערך בחוץ והוא זמני, נוכל למצוא לכם גם פתרון הצללה במקרה זה עם פגודה הניתנת לפירוק לאחר האירוע שלכם הנערך בשטח פתוח.

הצללה בשיטת פגודה

רוצים לדעת עוד על הצללה בשיטת פגודה? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך האתר ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים להצללה הנדרשת לשטח שלכם. אנחנו בחברת סככות טליה בע"מ מביאים איתנו ידע וניסיון ויכולים לספק לכם את המתקן האיכותי ביותר העומד בכל תקנות הבטיחות הנדרשות של מכון התקנים הישראלי

תהליך העבודה שלנו

איך זה עובד?

דילוג לתוכן